fbpx

Aktualności

 

 

Akademickie Biuro Karier WSPS w Dąbrowie Górniczej podjęło właśnie wyzwanie przeobrażenia się zgodnie z Waszym sugestiami i potrzebami.

Chcemy być dla Was realnym wsparciem. Zarówno w zakresie poszukiwań pracy/pracownika, ale również w dziedzinach nie związanych bezpośredno ze zdobyciem wymarzonej posady czy najlepszego pracownika.  

Ponieważ zmieniające się warunki wymuszają elastyczność pracodawcy oraz otwartość pracownika dążymy do ciągłęgo podnoszenia jakości procesu aktywizacji, poprzez oferowanie wsparcia w zakresie poradnictwa zawodowego, ułatwiania kontaktów potencjalny pracodawca - potencjalny pracownik, korzystanie ze wsparcia psychologów, doradców zawodowych, mediatorów.

Jeśli zatem masz sugestie, jak możemy zmienić się dla Ciebie prosimy napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 Szanowni Studenci, Słuchacze i Pracownicy

              W obecnej sytuacji znacznego ograniczenia kontatków zawodowych oraz towarzyskich oraz zwiększonego napięcia emocjonalnego, spowodowanego lękiem przed zakażeniem  COVID 19 zachęcamy Was do skorzystania z zorganizowanej pomocy psychologicznej.

             Ponieważ nie potrafimy określić czasu, kiedy pandemia się skończy, a nie każdy potrafi sobie poradzić z narastającym stresem oraz zagrożeniem zdrowia fizycznego kierujemy uwagę, na ogromne znaczenie wsparcia psychicznego, pozwalającego na uporanie się z dominującymi negatywnymi uczuciami oraz emocjami, poczuciem beznadziejności, wycofaniem czy nawet objawami somatycznymi tj. bóle i napięcia mięśniowe.

 

Gdzie znajdziesz wsparcie w przypadku złego samopoczucia psychicznego?

Strefa komfortu PSRP:  
https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/rejestracja/

Telefon zaufania dla osób w kryzysie psychicznym prowadzony  w ramach NFZ przez Fundację ITAKA: 
 800 702 222 (cała doba)


Kontakt z Akademickim Biurem Karier WSPS:
   

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oferujemy indywidualne konsultacje:

              * z psychologiem - budowanie odporności psychicznej
               * z coachem - kompetencje interpersonalne, stres, wypalenie zawodowe
               * konsultantem krajowym w zakresie bezpieczeństwa epidemiologicznego

 

„Co by było, gdyby ich nie było ?”