fbpx

Oferty pracy, staży i praktyk

 

OFERTY WRZESIEŃ 2021

                                                                                                     CCIG Group sp. z o.o. zaprasza do aplikowania

Praca last minute

Telefoniczny Doradca Klienta - branża telekomunikacyjna

 

 

LUX MED Sp. z o.o., ul. Karłowicza 11, 40-145 Katowice

PIELĘGNIARKA

 

 

OFERTY SIERPIEŃ 2021

KAUFLAND prowadzi obecnie rekrutację do programu Absolwent w trzech obszarach, niezwykle istotnych dla satysfakcjonującego działania naszej firmy: Zakup, Sprzedaż oraz Rachunkowość i Finanse. Rozpoczęcie kariery w jednej z tych dziedzin w Kauflandzie umożliwia rozwój i zbudowanie solidnego doświadczenia pod okiem ekspertów. Godnym uwagi jest również fakt, że znaleźliśmy się na 3. miejscu w rankingu Pracodawca Roku, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność współpracy z naszą firmą oraz obrazuje, że stawiamy zarówno na poszerzanie kompetencji pracowników jak i dobrą atmosferę pracy.

Oferty programu Absolwent można znaleźć na naszej stronie kariera.kaufland.pl lub bezpośrednio pod poniższymi odnośnikami:

 

OFERTY LIPIEC 2021

Małopolski Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
im. prof. Bogusława Frańczuka
al. Modrzewiowa 22  Kraków  30-224
tel.12/4287382

* Pielęgniarka – Oddział Rehabilitacji i Pododdział Rehabilitacji Neurologicznej

* Pielęgniarka – Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Stacjonarnej

 

OFERTY CZERWIEC 2021

 

Zostań funkcjonariuszem śląskiej KAS

  • Trwa nabór do śląskiej Służby Celno-Skarbowej.
  • Dla zainteresowanych mamy wolnych 50 etatów mundurowych.
  • Kandydaci do służby mogą składać dokumenty do 15 lipca 2021 roku.

Służba Celno-Skarbowa to wyodrębniona w ramach Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) jednolita i umundurowana formacja, którą tworzą funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Funkcjonariusze  KAS zajmują się wykrywaniem i zwalczaniem nieprawidłowości potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu finansowemu państwa, zapewniają ochronę i bezpieczeństwo obszaru celnego Wspólnoty Europejskiej, w tym zgodności z prawem przywozu oraz wywozu towarów z tego obszaru, a także wykonywaniu obowiązków określonych w przepisach odrębnych, w szczególności w zakresie podatku akcyzowego oraz podatku od gier.

Służba w KAS  to stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Funkcjonariusze śląskiej KAS pełnią służbę na terenie całego województwa śląskiego - o tym gdzie dokładnie będą pracować nowoprzyjęci funkcjonariusze zdecyduje dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.  Zajmują się nie tylko kontrolą celną towarów, ale również zwalczaniem przestępczości podatkowej oraz celnej, zwalczaniem nielegalnego hazardu, przemytu towarów akcyzowych. Funkcjonariusze zajmują się rozpoznawaniem, zapobieganiem i wykrywaniem przestępstw i wykroczeń skarbowych oraz przestępstwa związane z przywozem i wywozem towarów ochrony dóbr kultury oraz własności intelektualnej, a także przestępstwa związane z wprowadzaniem oraz wyprowadzaniem z polskiego obszaru celnego towarów objętych ograniczeniami lub zakazami. Mundurowi kontrolują ruch i transport drogowy oraz współpracują z organami celnymi innych państw. Na kandydatów do służby czeka pakiet szkoleń umożliwiający zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Płaca zasadnicza w Służbie Celno-Skarbowej  wynosi 2.885,10 zł brutto (około 2.444,44 zł netto). Do tego dochodzi szereg dodatków, m.in. za wieloletnią służbę, za stopień służbowy, dodatek funkcyjny na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym (jego wysokość jest uzależniona m.in. od liczby podległych funkcjonariuszy oraz zakresu odpowiedzialności i wykonywanych zadań). Funkcjonariusz otrzymuje dodatki uzasadnione szczególnymi właściwościami, kwalifikacjami i umiejętnościami (dodatek za sprawowanie opieki nad powierzonym psem) oraz dodatki uzasadnione szczególnymi zadaniami, warunkami lub miejscem pełnienia służby (dodatek za realizację zadań w zakresie kontroli zgłoszeń celnych, towarów i osób, a także za sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem tych zadań, dodatek za realizację zadań kontrolnych, w tym za obsługę urządzeń RTG do prześwietlania pojazdów, kontenerów lub wagonów kolejowych oraz za służbę na jednostce pływającej, a także za sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem tych zadań, dodatek za wykonywanie czynności w zakresie egzekucji administracyjnej należności pieniężnych u zobowiązanego, dodatek za służbę w porze nocnej, dodatek specjalny).

 

Funkcjonariuszom przysługuje dofinansowanie wypoczynku, zwrot kosztów za przejazd do jednej z wybranych przez siebie miejscowości w kraju i z powrotem dla funkcjonariusza i członków rodziny, dopłaty do zajęć kulturalno-oświatowych, dodatkowy urlop wypoczynkowy po 15 latach ( 26+5) i po 20 (26+10) i nagrodę roczną (czyli tzw. 13-tkę). Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej mają możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby.

Dodatkowe informacje o rekrutacji do służby w śląskiej KAS w Katowicach można uzyskać pod nr telefonu (32) 207-61-81.

Szczegółowe informacje (wymagania, dokumenty, warunki służby) dotyczące prowadzonego naboru dostępne w załączniku .

Kandydaci mogą składać oferty do dnia 15 lipca 2021 roku w formie pisemnej w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, za pośrednictwem placówki pocztowej 

OFERTY MAJ 2021

Szpital Powiatowy w Pszczynie

prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o. o.

zatrudni w oddziałach szpitalnych (zabiegowych i zachowawczych)
na stanowisku
pielęgniarki/pielęgniarza

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 32 214 83 00 (od 7.00 do 15.00)

 

 

OFERTY KWIECIEŃ 2021

Praca - punkt szczepień/ Chrzanów
POBIERZ

 

OFERTY STYCZEŃ 2021

Praca dla pielęgniarki (seniorzy) - WARSZAWA/ Bemowo
POBIERZ

          Praca dla pielęgniarki (rehabilitacja) - WARSZAWA/ Piaseczno
POBIERZ

  OFERTY PAŹDZIERNIK 2020

Praca dla pielęgniarki endoskopowej - Dąbrowa Górnicza/Sosnowiec
POBIERZ

  

OFERTY WRZESIEŃ 2020

 

Praca na umowę / praktyki zawodowe w biuro tłumaczeń Supertłumacz
POBIERZ

 

 

Telefoniczny Doradca Klienta


Jesteś otwarty, komunikatywny i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej? CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contactcenter, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowejkomunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B :)

Nie musisz mieć doświadczenia liczy się motywacja i dobre nastawienie - wszystkiego Cię nauczymy :)
Gwarantujemy Ci:- dwie wypłaty w miesiącu: podstawa (nowa stawka 17zł/h)+ premia- elastyczny grafik- pracę w młodym i energicznym zespole- kompleksowe certyfikowane szkolenia z finansowym bonusem wdrożeniowym - pracę w sercu Katowickiego Rynku :)
UWAGA ! Wszystkie nasze spotkania rekrutacyjne odbywają się zdalnie - zapraszamy !

Link Aplikacyjny :https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Zrekrutuj-swojego-pierwszego-pracodawce-Studencie-sprawdz-nas-/10349-8088-27-bk1-2538.html

 

CCIG Group sp. z o.o.
ul. Rynek 12, 40-954 Katowice, Polska
tel. +48 327324100
mob.: +48 507282505, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Projekt pt. "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością"

Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zaczniemy od cyklu spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym, którzy wyznaczą dalszą ścieżkę udziału w projekcie w zależności od Twoich predyspozycji: zdobycie uprawnień zawodowych, ukończenie kursów i szkoleń specjalizacyjnych lub odbycie trzymiesięcznego stażu zawodowego. Przewidziane są również warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy, wsparcie pośrednika pracy i coacha.

Szczegóły

 

 

 

OFERTY SIERPIEŃ 2020

Dom Pomocy Społecznej Sadyba w Skwirzowej koło Sandomierza pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

 

 

Projekt pt. "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" poszukuje osób zainteresownych udziałem

REKRUTACJA

 

 

 

OFERTY CZERWIEC 2020

 

SP ZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku

ul. Gliwicka 33

44-201 Rybnik

www.psychiatria.com

Pielęgniarka/Pielęgniarz

 

HOH Hanseatic Opus Hamburg GmbH
Brooktorkai 22

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +49892040306011

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Niemczech 

 

 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sosnowcu

Sekcja epidemiologii - Asystent

 

 PRO MEDICA HERBABET  SP. Z O.O.

ul. Marcina Lutra 1/6, 41-800 Zabrze

Fizjoterapeuta

 

 

 OFERTY MAJ 2020

 

Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.
ul. Zamkowa 4, 41-803 Zabrze

 Pielęgniarka/Zabrze

Pielęgniarka/Zabrze - centrum opieki długoterminowej

 

 

  

OFERTY KWIECIEŃ 2020

 

HOH Hanseatic Opus Hamburg GmbH – Brooktorkai 22 – 20457 Hamburg – Germany
 
Tel.: +49 40 / 3 06 98 79 20 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Pielęgniarka / Pielęgniarz w całych Niemczech

 

 

 

OFERTY MARZEC 2020

 

                                           

CCIG Group Sp. z o.o.
ul. Rynek 12
40-954 Katowice
 
 
 
 
 
 
 
Job Expert Arbeitsvermittlung GmbH
Gerokstraße 14-20
01307 Dresden
 
                                                      

 

 

OFERTY LUTY 2020

 

 

Stokrotka Sp. z o.o.

ul. Projektowa 1

20-209 Lublin

 

 

PRACOWNIK DS. MONITOROWANIA CEN

 

 

 
 
PPA  Norbert Leicht
Personaldienstleistungen GmbH
Im Rank 45
73655 Plüderhausen
 
 

 

 

                                                                        

                                                         OFERTY STYCZEŃ 2020

 

 

Techem Services Sp. z o.o.
Kossutha 9
40-844 Katowice

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZ. NIEMIECKIM

   

Mediqpol
Centrum Terapii Chorób Przewleklych
ul. Wita Stwosza 7
40-040 Katowice

    PIELĘGNIARKA

  

 LUX MED

ul. Karłowicza 11, 40-145 Katowice
telefon: 32 789 85 05 

PIELĘGNIARKA

 

 

 

 

 

OFERTY GRUDZIEŃ 2019

 

Oferta pracy:PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ   Helios Klinikum Krefeld GmbH

                                                                                   OFERTA                                                       

 

 

 Oferta stypendium: Education First

                                                                                   OFERTA                                            

 

 

 

OFERTY LISTOPAD 2019


 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ W NORWEGII LUB HOLANDII

                                                                                    OFERTA                                                        

 

 

 Oferta pracy: Au Pair do Stanów Zjednoczonych

                          

                                                                                        OFERTA

                                                                                  

 

 

 Oferta pracy: Pielęgniarka

 

                                                                                  OFERTA

 

STAŻ:   

WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.

Żeby wygrać, należy:

  • przygotować pracę konkursową pt. "Moja wizja Google za 50 lat",
  • wejść na stronę organizatora (https://afterweb.pl/ ), kliknąć w znak /Konkurs Staż/ i odpowiedzieć na 6 pytań sprawdzających umiejętności googlowania,
  • przesłać odpowiedzi wraz z pracą konkursową, korzystając z gotowego formularza.

Czas trwania konkursu: 15.10 – 15.12.2019 r.

Wyłonienie Zwycięzców: 06.01.2020 r.

 

Regulamin konkursu: https://afterweb.pl/regulamin-konkursu-wygoogluj-sobie-staz.pdf

                                                                                  OFERTA

 

                                                                               

 

 

OFERTY PAŹDZIERNIK 2019


 

 Oferta pracy:Doradca Kredytowy

                                                                                   OFERTA 

 
 Oferta pracy: Pozyskiwanie klienta

Zatrudnimy studentów do telefonicznej obsługi i pozyskiwania Klientów.

Praca w biurze w Katowicach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 510 809 442.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

OFERTY WRZESIEŃ 2019


 Oferta pracy: Pielęgniarka: cały etat - praca w godzinach 7.00-19.00

Przychodnia Duo-Medic im. św. Jana Pawła II

                                                                                              ul. Gustawa Morcinka 31  Dąbrowa Górnicza - Gołonóg

                                                                              KONTAKT:  Weronika Porc   tel.  +48 506 774 144; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

OFERTY SIERPIEŃ 2019


 

 Oferta pracy: Pielęgniarka - Niemcy

Firma BETA active Elisabeth Sobiech oferuje:

OFERTA - Pielęgniarki - Neurologia

OFERTA - Pielęgniarki - Oddział chorób wewnętrznych

OFERTA - Dom opieki

 OFERTA - różne oddziały

Wszystkie informacje dotyczace miejsca pracy, warunkow zatrudnienia i wymagan znajduja sie w przeslanych ofertach. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Pielęgniarkom i pielęgniarzom, którzy zechcą podjąć pracę  na terenie Niemiec gwarantujemy podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,  na niemieckich warunkach i  z pełnym pakietem socjalnym.

Przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu.

 

Oferta pracy: Lekarz specjalista z zakresu: medycyny  ratunkowej/ anestezjologii i intensywnej terapii/ neurologii/ chorób wewnętrznych/ kardiologii/chirurgii ogólnej/ ortopedii i traumatologii narządu ruchu

 

Firma: Szpital Miejski  Sp. z o.o. w Zabrzu, przy ul. Zamkowej 4, 41-803 Zabrze

OFERTA

 

 

 

 Wolontariat europejski ESC w Armenii.    Czas trwania wolontariatu: 11 miesięcy
 

OFERTA

 

Dialog międzykulturowy, edukacja nieformalna, praca z młodzieżą ormiańską i praca z przesiedleńcami, zapobieganie wykluczeniu społecznemu.

Zadania wolontariuszy: tworzenie kampanii społecznej w mediach społecznościowych, rozpowszechnianie międzykulturowej różnorodności poprzez prowadzenie zajęć edukacji nieformalnej, cotygodniowe zajęcia dla przesiedleńców zgodnie z zainteresowaniami wolontariusza, rozwijanie Klubu Europejskiego w dzielnicy Alaverdi - zajęcia z zakresu sztuki i rzemiosła, sportu, ćwiczeń, jogi, aerobiku i innych zajęć towarzyskich.
- Wsparcie organizacji goszczącej w obozach letnich, sylwestrowych, turniejach sportowych, imprezach kulturalnych, wieczorach międzykulturowych, piknikach, festiwalach, szkoleniach, wymianach młodzieżowych, workcamp-ach, i innych wydarzeniach.
-Organizowanie wystaw, prezentacji, spotkań z ormiańską młodzieżą lub przyszłymi wolontariuszami, aby zmotywować młodych ludzi do większej aktywności i współpracy.

- wsparcie organizacji CCMS w promocji: biuletyny, sieci społecznościowe, publikacje i strona internetowa.

Korzyści dla wolontariuszy:
- Wyjątkowa okazja do zdobycia kompetencji zawodowych i kompetencji miękkich w Armenii

- Wsparcie dwóch organizacji NGO - Stowarzyszenia Aktywne Kobiety oraz Center for community mobilisation

- Możliwość nauki języka ormiańskiego oraz podszkolenie języka angielskiego

- Certyfikat Youthpass po ukończeniu wolontariatu

- Możliwość poznania ormiańskiej kuchni, tradycji
- Szkolenia na temat ormiańskiej kultury, problemów młodzieży ormiańskiej
- Szkolenia językowe
- Ubezpieczenie CIGNA
- Zakwaterowanie w mieszkaniu w Alaverdi
- Dodatek do jedzenia (60 euro) i kieszonkowe (90 euro)
- Kartę lokalnego transportu, zwrot kosztów podróży do 360 euro

Wymagania:
- Wolontariat jest skierowany do osób przed 30 rokiem życia

- Wskazana jest podstawowa znajomość (komunikatywna) języka angielskiego

 Oferta pracy: RATOWNIK MEDYCZNY

Unia Bracka Sp. z o.o.  ul. ks. Ludwika Tunkla 139

41-707 Ruda Śląska

OFERTA

 

 

 Oferta pracy: RATOWNIK MEDYCZNY

Firma: Niemiecki Czerwony Krzyż z regionu środkowej Hesji (DRK Rettungsdienst Mittelhessen)

NIEMCY, MARBURG


OFERTA Oferta pracy: PIELĘGNIARKA - etat I - zatrudnienie 01.09.2019; etat II - zatrudnienie 01.11.2019

 

DYREKTOR SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

w DĄBROWIE GÓRNICZEJ, UL. SWOBODNA 59 

ogłasza nabór na wolne stanowisko nieurzędnicze: Pielęgniarka – 2 etaty

 OFERTA

  

OFERTY LIPIEC 2019


 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARZ (KA)/RATOWNIK (CZKA) MEDYCZNY NA KOLONII

Poszukujemy ratownika medycznego lub pielęgniarkę na 70-osobową kolonię letnią dla dzieci i młodzieży w terminach:

01.08. – 14.08.2019 r.

15.08. – 28.08.2019 r.

zorganizowaną nad morzem w  Gostyniu koło Pobierowa, woj. zachodniopomorskie.

Wymagania: doświadczenie w pracy, aktualne badania lekarskie.

Wynagrodzenie netto za turnus 1200 zł oraz zwrot kosztów przejazdu, wyżywienie, zakwaterowanie.

Więcej informacji na stronie www.putiw.pl

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numerem 601 444 092


 

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ 

Firma  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa 

Katowice, Bytom

OFERTA

 

 

 Oferta pracy: OPIEKUN/OPIEKUNKA SENIORA W NIEMCZECH

Firma HAUSENGEL

                                                                       www.hausengel.pl                                                                                                                                                                                                                                         
NIEMCY

                       OFERTA 

 

 

 Oferta pracy: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Firma CENTRUM MEDICOVER    

                                                 Zakłady Usługowe "EZT" S.A.                                                       

 SOSNOWIEC

  OFERTA 

 

 

OFERTY MAJ 2019


 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ MEDYCYNY PRACY

Firma CENTRUM MEDICOVER

GLIWICE

  OFERTA 

   

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA, PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWO-RODZINNA

Firma SANTE CLINIC

SOSNOWIEC

 OFERTA 

 

 

 

 Oferta pracy: RATOWNIK MEDYCZNY - IZBA PRZYJĘĆ

Firma 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 
Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku 
ul. Gliwicka 33

RYBNIK

   
   
OFERTA

 

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma PRZYCHODNIA "SALUBRIS"

KATOWICE

  OFERTA 

    http://e-salubris.pl/oferta/katowice

 

OFERTY KWIECIEŃ 2019


 

 Oferta pracy: PRACA W SKLEPIE MEDYCZNYM 

SKLEP MEDYCZNY

WYKSZTAŁCENIE: MEDYCZNE

   TEL. KONTAKT. 784-037-117

   Więcej szczegółów

pod podanym numer tel.  

 

OFERTY MARZEC 2019


 

 PRE-REGISTRED NURSE czyli praca dla pielęgniarki bez rejestracji

Firma PROWORK.PL
ProworkPl Med & Edu jobs Poland / UK

    O CO CHODZI?  

 

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA 

Firma  Pre-registred NURSE 
PROWORK.PL

ANGLIA

     OFERTA       

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA RGN

Firma  Pre-registred NURSE
PROWORK.PL

ANGLIA

     OFERTA       

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA (REJESTRACJA NMC) PILNIE

Firma  Pre-registred NURSE 
PROWORK.PL

ANGLIA

     OFERTA       

 

 Oferta pracy: ASYSTENT PIELĘGNIARKI

Firma  Pre - registred NURSE
PROWORK.PL

ANGLIA

     OFERTA       

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Firma Sportowa Osada Sp z. o. o    

Kraków / Burzenin Zarzecze

     OFERTA       

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma FUNDACJA "UNIA BRACKA"

Bytom, Katowice, Knurów, Sosnowiec, Zabrze

OFERTA

 

 

 Oferta pracy: PRACA PRZY KWIATACH

Firma Seasonalwork LTO / Gebr. P en M Hermans

HOLANDIA

OFERTA

 

OFERTY LUTY 2019


 

Firma Tempuskontor

NIEMCY

OFERTA

 

 

 Oferta pracy: KELNER / BARMAN 

Firma Porto Carras S. A.

GRECJA

OFERTA

 

 Oferta pracy: POKOJÓWKA 

Firma Porto Carras S. A.

GRECJA

OFERTA

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ + kurs języka

Firma Tempuskontor

NIEMCY

OFERTA

 

Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma RESONICA

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, RUDA ŚLĄSKA, CHORZÓW, TARNOWSKIE GÓRY

        OFERTA        

 

 Oferta pracy: PERSONEL PUNKTU POBRAŃ

Firma Śląskie Laboratoria Analityczne  

Katowice

OFERTA

INFORMACJE 

 

 Oferta pracy: ANALITYK DANYCH / EKSPERT SKARBOWY

Firma 

Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

Katowice

       OFERTA        

 

Oferta pracy: PRACOWNIK ZBIORU PORZECZEK

Firma LTO Seizoenarbeid B.V.

HOLANDIA

                             OFERTA

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma: Klient ProworkPl 

Prywatny Ośrodek Opieki
w Chorzowie

Chorzów

      OFERTA     STRONA WWW FIRMY

 

 

OFERTY STYCZEŃ 2019


 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA / RATOWNIK MEDYCZNY
Firma  Vitalea

Katowice

       OFERTA         

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA ENDOSKOPOWA

Firma QMEDIC

Sosnowiec/Dąbrowa Górnicza

OFERTA  STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PRAKTYKANT DZIAŁU PERSONALNEGO

                 Firma Magna

                   Dąbrowa Górnicza

OFERTA   STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma Rezydencja Seniora

      Mysłowice

OFERTA                           

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

                   Firma Open Europe

                     NORWEGIA

OFERTA    

WIDEO

DODATKOWE INFORMACJE

 

 Oferta pracy: ANIMATOR CZASU WOLNEGO - ANIMATOR SPORTOWY

Firma GARDEN HOTELS

HISZPANIA

OFERTA         

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Firma Eastgate Recruitment

ANGLIA, IRLANDIA, NIEMCY, NORWEGIA

OFERTA         

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

               Firma Beta Activ          

NIEMCY

OFERTA         

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: POŁOŻNA

Firma Szpital Miejski w Zabrzu

ZABRZE

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: RATOWNIK MEDYCZNY

Firma Szpital Miejski w Zabrzu

ZABRZE

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma Szpital Miejski w Zabrzu

ZABRZE

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 

OFERTY 2018


 Oferta pracy: KONSULTANT SERVICE DESK

Firma EXORIGO-UPOS

GLIWICE

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: Au Pair USA 2019 - REKRUTACJA

Firma PROWORK

*WYMIANA KULTUROWA*

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PRACOWNIK INWENTARYZACJI

Firma INVENT.AG

DĄBROWA GÓRNICZA

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: TECHNIK JAKOŚCI

Firma  Q-CATS

SOSNOWIEC

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: PIELĘGNIARKA

Firma LUXMED

KATOWICE

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

 

 Oferta pracy: RATOWNIK

Firma LUXMED

KATOWICE

     OFERTA        

STRONA WWW FIRMY

  


* STARSZE OFERTY PRACY (<2018 r.) DOSTĘPNE NA DAWNEJ STRONIE: www.abk.wsps.pl  *

 

 

 

 

 


 

Aplikacje prosimy kierować bezpośrednio
na adres kontaktowy zawarty w ofercie pracy.

Lp. Data Stanowisko Firma Oferta
17. 30.08.2018 Au Pair USA

Agencja Prowork

POBIERZ
16. 30.08.2018 PRACA DORYWCZA - PRACOWNIK INWENTARYZACJI

Ivent Sp. z o.o.

POBIERZ
15. 4.07.2018 KOORDYNATOR MEDYCYNY PRACY

MEDICOVER

GLIWICE

POBIERZ
14. 4.07.2018 PIELĘGNIARKA/ARZ

MEDICOVER SP Z O. O.

KATOWICE

POBIERZ
13. 4.07.2018

PIELĘGNIARKA/ARZ

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL POWIATOWY S.A.

TARNOWSKIE GÓRY

POBIERZ
12. 4.07.2018

PIELĘGNIARKA/ARZ

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL POWIATOWY S.A.

TARNOWSKIE GÓRY

POBIERZ
11. 4.07.2018 PIELĘGNIARKA/ARZ

CENTRUM MEDYCZNE HIPOKRATES SP. Z O.O.

TYCHY

POBIERZ
10. 4.07.2018

PIELĘGNIARKA/ARZ

LUX MED SP. Z O.O.

KATOWICE

POBIERZ
9. 4.07.2018

PIELĘGNIARKA/ARZ

SALUBIRIS SP. Z O.O.

KATOWICE

POBIERZ
8. 4.07.2018 PIELĘGNIARKA/ARZ

SZPITAL MIEJSKI SP. Z O.O.

SOSNOWIEC

POBIERZ
7. 4.07.2018 PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA

SZPITAL MIEJSKI SP. Z O.O.

SOSNOWIEC
POBIERZ
6. 4.07.2018 REJESTRATORKA MEDYCZNA W ZDO

SZPITAL MIESJKI SP. Z O.O.

SOSNOWIEC

POBIERZ
5. 4.07.2018 RATOWNIK MEDYCZNY

Praca na wakacje

POBIERZ
 4. 4.07.2018 RATOWNIK MEDYCZNY

MEDICOVER

ŁÓDŹ

POBIERZ
 3. 4.07.2018 RATOWNIK MEDYCZNY

FUNDACJA LAURENTIUS

KATOWICE

POBIERZ
2. 4.07.2018

RATOWNIK MEDYCZNY

TERMED

KATOWICE

POBIERZ
1. 4.07.2018

RATOWNIK MEDYCZNY

CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED

WARSZAWA

POB
„Co by było, gdyby ich nie było ?”