fbpx

O WYDAWNICTWIE

 

 KOMUNIKAT MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 22 lipca 2021 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, iż Wydawnictwo Naukowe WSPS w Dąbrowie Górniczej zostało umieszczone na liście wydawnictw punktowanych – POZIOM I – 80 pkt.

-  zgodnie z Komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22.07.2021 w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe.

https://www.gov.pl/attachment/1feb29b3-5278-4366-86e9-f7dfa2b1b474

Nasz sukces to wspólna praca pracowników WN WSPS oraz Państwa – osób zaangażowanych w naukę, publikujących recenzowane monografie zgodnie z obowiązującymi standardami.

Dlatego też, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i publikowania w Wydawnictwie Naukowym WSPS.

  

  • 1. Działalność wydawnicza i misja
  • Wydawnictwo Naukowe Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej prowadzi swą działalność od momentu powstania Uczelni w 2003 roku.
   Misją Wydawnictwa Naukowego WSPS jest upowszechnianie wyników badań i osiągnięć naukowo-badawczych powstałych w ramach działań koordynowanych przez Uczelnię. Naszym celem jest zachować wysokie standardy etyczne, ale również wysoki poziom merytoryczny i edytorski wydawanych publikacji.
   Koncepcja otwartej nauki jest nam niezwykle bliska, w związku z czym sukcesywnie staramy się udostępniać w ramach wolnych licencji publikacje wydane nakładem Wydawnictwa Naukowego WSPS.

 

 • 2. Polityka open access
 • 3. Aktualne publikacje WN WSPS
 • 4. Archiwum publikacji WN WSPS
 
 
Kontakt:

Dyrektor Wydawnictwa Naukowego i Biblioteki WSPS
Estera Różycka
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Co by było, gdyby ich nie było ?”