fbpx

Poznaj zawód

               Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, kierując się Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 sierpnia 2018 r. w sprawie doradztwa zawodowego, w szczególności  § 9, który zakłada przy realizacji doradztwa zawodowego współpracę m.in.z pracodawcami i szkołami prowadzącymi kształcenie zawodowe, zaprasza Państwa do zapoznania się z Wyższą Szkołą Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej.

 

Wspólnie z działem Marketingu WSPS uruchomiliśmy projekt POZNAJ ZAWÓD, w ramach którego proponujemy zapoznanie się ze specyfiką zawodów medycznych.

       Nasze lekcje pokazowe kierowane są w szczególności do absolwentów szkół podstawowych, ale zapraszamy również licealistów. Dzięki wizycie w naszych pracowniach i centrach symulacyjnych możecie zapoznać się z ofertą Uczelni, ale przede wszystkim możecie sprawdzić, jak wyglądają zajęcia na wybranych kierunkach medycznych.

Zorganizowane grupy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy wraz z ćwiczeniami praktycznymi.
Możecie poznać najnowocześniejsze Centrum Symulacji Medycznej:

  • Skład centrum to m.in. specjalnie przystosowane do debrifingu sale dydaktyczne i sala SOR, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt oraz fantomy do pełnej symulacji medycznej dwóch osób dorosłych, dziecka i niemowlęcia.
  • Dodatkowym atutem naszego centrum jest kokpit dyspozytorski do prowadzenia symulacji pracy dyspozytora medycznego oraz w pełni wyposażony ambulans ratunkowy, który wykorzystywany jest jako mobilne centrum symulacji medycznej. 

 

Niebawem zaprosimy Was również do Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia indywidualnego terminu wizyty i zapoznania się z Ratownictwem Medycznym i Pielęgniarstwem.

Obiecujemy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie i rozwiać każdą Waszą wątpliwość.

Zapraszamy do kontaktu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Co by było, gdyby ich nie było ?”