Szanowni Państwo,
                Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej  kontynuuje badania "Losy zawodowe Absolwentów".
W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą, o wyrażenie zgody na wzięcie udziału w tym badaniu. Ankieta zostanie  przesłana do Państwa drogą elektroniczną po 6 miesiącach, 3 i 5 latach od obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej. Badanie ma charakter poufny, a uzyskane od Państwa informacje posłużą wyłącznie do utworzenia zestawień statystycznych.

Prosimy  o wypełnienie ankiety przed zgłoszeniem się w Bibliotece WSPS, w celu podbicia karty obiegowej.

ANKIETA "LOSY STUDENTÓW"

 W celu zapoznania się z losami zawodowymi absolwentów Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego zapraszamy do skorzystania z ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA).  Jest to platforma pozwalająca na generowanie raportów dotyczących m.in.: wysokości zarobków absolwentów, czasu poszukiwania pracy etatowej po zakończeniu studiów czy ryzyka bezrobocia.
Na platformie zostały umieszczone dane, które pozwalają na porównanie sytuacji absolwentów tych samych kierunków na różnych uczelniach, jak również zbiorcze porównywanie samych uczelni.

Do tej pory ukazały się raporty absolwentów z roczników 2014–2019.

Link do raportów

793x397xela strona.jpg.pagespeed.ic.95bzzz1u42